wtorek, października 11, 2016

Ananas - wrzesień - Terenia

Witam ciepło !!!

Bardzo energetycznie na naszym blogu - kolor czerwony rządzi :)
Dziś pokażę wrześniowy fragment projektu, który skończyłam w pierwszych dniach października i wreszcie jestem na bieżąco.Zgodnie z moją paletą wrześniowy etap haftowałam muliną DMC rayon S606 i od razu miałam problem - nitki w całym motku były postrzępione. Na szczęście miałam jeszcze dwa i te nie były tak zniszczone.Prosty ścieg, a ja oczywiście musiałam się pomylić i prułam cały jeden róg i to taki w którym ścieg był prawidłowo skierowany do środka, ale wykonanie było fatalne. w drugim automatycznie zaczęłam haftować wg instrukcji ściegu i nitki są skierowane na zewnątrz, Tak zostawiłam kierując wszystkie nitki na zewnątrz. Mam więc pierwszą zmianę projektu :) 

 Jak na jesień przystało - jarzębina czerwona dodatkiem do haftu. Na naszym osiedlu króluje jarząb szwedzki i to jego owoce są takie czerwone :)
"Październik" bardzo czasochłonny i nie wiem, kiedy się z nim uporam. Muszę się do Warsztatów Twórczo Zakręconych przygotować najpierw.


Słonecznej, ciepłej i kolorowej jesieni Wam i sobie  życzę  !!!

6 komentarzy:

 1. It is looking very good. Love your choice of colors.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tereniu, pieknie coraz piękniej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo <3 Ciągle czekam na szarego ananasa :)

   Usuń
 3. Wooow jakie to piękne :)) Podziwiam kunszt wykonania bo dla mnie takie robótki to czarna magia. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za miłe słowa. Zapraszam do poznania tego rodzaju haftu - wszystko jest pięknie wyjaśnione krok po kroku :)

   Usuń

Porozmawiajmy ...