czwartek, stycznia 08, 2015

Co robimy w 2015?

Widziałam wpis na stronie amerykańskiej.
Nie dla mnie kwiatki przestrzenne. To wg mnie kicz w najczystszej postaci, ale wymagający pracy. Więc jak ktoś się będzie umartwiać - ja posekunduję.
A co Wy o tym myślicie?

W razie czego to mam projekty nie wykonane z AN, ja sobie czas zorganizuję. Tylko zawiodłam się licząc na jakiś fajny pomysł.

12 komentarzy:

 1. Pomijając kwestie gustu, technika haftu dwustronnego wydaje mi się bardzo ciekawa. Ostatnio ćwiczę haft czarny i czasem cierpię, że lewa strona nie jest taka ładna jak prawa. Ja tam sobie kwiatka wyhaftuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam pojęcia - raczej zrezygnuje. Choć popatrzę z czym to się je, może do innych małych motywów wykorzystam.
  Pozdrawiam słonecznie !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tereniu - może coś za miesiac czy dwa innego pokażą, zobaczymy.

   Usuń
 3. Mi ten przestrzenny też nie pasuje. Albo się zrobiłam jakaś marudna albo faktycznie nie trafiają w moje gusta ostatnio....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E-tam zaraz marudna. Co innego Ci głowę zaprząta i to wszystko :D.

   Usuń
 4. Też poczekam do lutego, ale bawić się w takie kwiatki nie będę. Pokibicuję jednak z przyjemnością, wszystkim wyszywającym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No niestety projekty z roku na rok jak dla mnie mniej pociągające. Albo człowiek się zmienia z wiekiem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Projekt zapowiada się świetnie, ale jednak zrezygnuję.
  Będę kibicować wyszywającym:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda! Czekałam z niecierpliwością na tegoroczny projekt, mając nadzieję na coś fajnego w stylu serca czy FOI! Myślałam, że się podszkolę w needlepoincie, w grupie zawsze ciekawiej!!! Na razie mam tylko na ukończony FWF i próbuję skończyć bransoletki. Obecny projekt to będą kwiatki 3d, czy tylko jeden kwiatek - nie do końca rozumiem, o co chodzi z obecnym projektem!?

  OdpowiedzUsuń
 8. Może ktoś zna jakieś ciekawe pozycje książkowe z projektami needlepointa, żeby można się było trochę podszkolić!?

  OdpowiedzUsuń
 9. Kankanko poczekajmy więc cierpliwie na kolejny ;) Po FOI jestem zbyt wymagająca ;) Teraz też szukam czegoś co by mnie ruszyło do działania :)

  Chyba, że..przeszukać stare projekty sprzed lat z ich stronki i wybrać ten, który by się najbardziej spodobał i może.. zechciało by go wspólnie haftować kilkoro z nas.. tak jest łatwiej i większa motywacja :D ;)

  Anulko niestety nie mam dostępu do takich publikacji. jak czegoś szukam zaglądam tu na naszą stronę z opisanymi wzorami lub właśnie na tę amerykańską. Najszybciej to pewnie będzie jeśli tam poszukasz

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...