czwartek, września 29, 2016

Ananas - sierpień, wrzesień - Karolina

Dlaczego nie opublikowałam września (ani sierpnia, bo ten wykańczałam po wrześniu), to nie mam zielonego pojęcia. Gotowy od dawna :) I mnie notka Tereni ocuciła, że chyba są jakieś zaległości :D

Po czerwcu i lipcu nawet dosyć szybko się wzięłam za sierpień - ale co chwilę utykałam, gdyż coś! A to brakło nitki, a to cierpliwości. Kolejne miesiące są coraz większe, więc człowiek szybko się uczy nowego ściegu, macha z entuzjazmem pierwszą część, druga jakoś idzie, trzecia już idzie jak krew z nosa, a czwarta tylko po to, żeby było zrobione ;) We wrześniu dywanik dał mi popalić, wygląda tak niewinnie, ale przeróżne długości ściegów na zakończenie robiły swoje.

I dopiero po skończeniu września zrobiłam wykończenie sierpnia, bo nie miałam pewności, czy wybrany kolor będzie pasował. Jak już jej nabrałam, to wykończyłam i jest.

No do odsłona.

Poprzednio - skończony lipiec, wyglądało to tak:


Potem sierpień.w trakcie. Dywanik z tych małych kwadracików mnie zachwycał bardzo.


Tu wykańczanie sierpnia po zrobionym wrześniu.


Oczywiście bez światła wychodzi ciemno, ale w kolorach zbliżonych do prawdziwych, z kolei lampa powoduje, że wychodzi niby ładnie, ale nieprawdziwie :)


9 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie !!! Październik dopiero pracochłonny się zapowiada...
  Ja wreszcie skończyłam "sierpień" dziubać - długo to trwało. Teraz wrzesień i wyjdę na prostą ( mam taką nadzieję) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się bałam, że zrezygnowałaś ..........

   Usuń
  2. Nie ma takiej opcji. Teraz mam do zrobienia jeden miesiąc (no i wykończenie) i nie mogę się zabrać od strasznie dawna (chyba w sierpniu dodziubałam październik i tak zostawiłam :/).

   Usuń
  3. Skąd macie wzory na całość ???

   Usuń
  4. Nie są udostępnione linki do następnych miesięcy, ale jak się pobiera pdfa, to potem w ścieżce wystarczy zmienić numer miesiąca ;) W lutym / marcu było do czerwca, potem do końca roku.

   Usuń
  5. Dziękuję Karolina <3 Udało się :)

   Usuń
 2. Przepięknie:) mam ochotę do swojego wrócić, mam ogromne zaległości.

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...