czwartek, sierpnia 30, 2012

Anniversary heart: luty, marzec

Serce nabiera kształtu. Kolejne dwa miesiące wyłoniły się z niebytu.


I zbliżenie na ścieg lutowy...
Haftowałam co 2 nitki, bo ścieg co 1 stawał się nieczytelny i zdecydowanie tracił. Użyte nici - kordonek maja 5 i jasnozłote nici metalux.

... i ścieg marcowy, ale w poziomie. Nie wiem co jest, bo normalnie jest obrócony jak trzeba. Już nie pierwszy raz mam taki problem w bloggerze. Zdarzyło wam się coś takiego? Może ktoś ma jakąś radę, bo nie mam już siły walczyć z tymi zdjęciami. Jeśli mi się uda, wstawię lepsze.
Używałam kordonka maja 8, nici jedwabnych (krzyżyki) i nici srebrnych metalux.

I to tyle na razie. Wyhaftowałam już więcej, ale póki co zdjęć brak.

Pozdrawiam :)

5 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością na dalsze zdjęcia ,bo jestem ciekawa efektów Twojej
  kolorystyki .Muszę powiedzieć że podoba mi się coraz bardziej taki dobór kolorów a właściwie odcieni białego .
  Miałam podobny problem ze zdjęciami,zrobiłam tak -prosto z pamięci aparatu przeciągam zdjęcie do folderu na pulpicie i stamtąd wgrywam na bloga.Jak narazie działa .Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ulala! Lecisz Koleżanko! W bieli serce będzie świetne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja te kolory!!!! Śnieżno srebrzyście będzie - bardzo moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. prawdopodobnie zdjęcie jest zrobione bokiem - aparat w podglądzie i program do przeglądania zdjęć mogą mieć opcję obracania zdjęcia do podglądu, dlatego jak je tam oglądasz to wydaje się być OK. Ale blogger widzi oryginalne ustawienie zdjęcia i dlatego jest jak jest.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za komentarze :). Przyznam, że mi też z każdym miesiącem podoba się coraz bardziej. Nie wiem, mam wrażenie, że problem lub jego brak ze zdjęciami zależy od komputera, na który je zgrywam... raz jest dobrze, ale z drugiego już nie. No nic. Po prostu jak będę robiła zdjęcia następnych postępów, sfotografuję marzec po raz kolejny.

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...