środa, grudnia 11, 2013

FWF wrzesień.listopad - Olala

Moja praca musiała troszkę poczekać na wykonanie, bo zajmowałam się drutami ( chętnych do obejrzenia zapraszam tu i tu).

Projekt nie jest jeszcze skończony, bo nie wiem co zrobić z październikiem. Zupełnie nie pasuje mi to co zaproponowała projektantka. Jakieś pomysły?

Wrzesień - wykończenie diamencików brązową i złotą nitkąi listopad - wypełnienie ramki


W schemacie przeplatające się węże miały być w kolorze głównym - brąz i akcencie - pomarańcz - oba najciemniejsze. Mi jednak to nie odpowiadało i zmieniłam. Wydaje mi się, że projektantka albo zmieniła plany kolorystyczne, albo pomyliła się w wykazie ilości motków dla danych kolorów. Dla koloru drugiego - ciemny - 2 motki, średnio - ciemny - 3, a jedynie wykonane zostały brzegi liści tymi odcieniami.
Projekt jest dosyć gęsto wypełniony nićmi, w wielu miejscach podwójnie i nie wyobrażam sobie zostawienia takiej wielkiej płaszczyzny tylko lekko przeszyte metaliczną nitką. Dla mnie straci on swój urok. Potrzebuję pomysłu... najlepiej szybko, bo z tego ma wyjść poszewka na poduszkę - prezent pod choinkę, więc czeka mnie jeszcze trochę zabawy ;-).

1 komentarz:

  1. Ja właśnie wypruwam kreinik, bo też kompletnie mi się to nie podoba, myślałam że w grudniu będzie jakieś sensowne wykończenie. Co ja o tym myślę, to napisałam w komentarzach pod postem z lekcją grudniowa, na którą projektantce zabrakło pomysłu. Jednym słowem - musimy same wykombinować, jak to ładnie dokończyć.

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...