sobota, lipca 02, 2011

FOI - lipiec - Agata

Moje szprotki :D
Wzór ten kocham i uwielbiam, to zaraz obok Chilly Hollow mój ulubiony ścieg w całym FOI. Kocham perłówkę Anchora, pięknie się mieni, nadaje całemu wzorowi niesamowitej głębi. Na zdjęciu całości widać jak lipcowy wzór doskonale uzupełnia cały projekt - prawa strona już nie opada w dół jak to było do tej pory za sprawą nieco przyciężkawego Chilly Hollow, teraz mamy idealną równowagę i harmonię.

Chyba zacznę wyszywać jeszcze jedną wersję w innych kolorach, byłaby idealny prezentem na Gwiazdkę dla mojej przyjaciółki :)

Pozdrawiam i czekam na wasze szprotki :)
Agata

6 komentarzy:

 1. Wow! Ale jesteś szybka:)
  Pięknie wyszyłaś i pięknie całość się prezentuje.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. I don't know if you can read English but I absolutely love the colors you are using and was wondering if you would share what you are using.

  Rebecca in IA
  blake@cfu.net

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Jolu, ja też jestem bardzo zadowolona z efektu :)

  Rebecca, thanx for your comment! you are more than welcome to visit my blog http://rosesandlinen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudowne kolory - jakoś nigdy bym nie wpadła na takie połączenie, a wyszło to super. Tak zimowo, mroźnie i iskrząco, ale w ogóle nie smutno-zimno, tylko właśnie tak raczej wesoło mi się kojarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Agato, ilekroć patrzę na Twoje haftowanie i te przecudne nitki, "popiskuję" cichutko z zachwytu ! Ach, te kolory, takie moje. Ach, ten połysk cudowny, tak pięknie uwypuklający fakturę ściegów. Ach, to wykonanie równiutkie. Ach, ach i ach!

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...