czwartek, stycznia 13, 2011

APOM - oryginalne kolory

Ello,

ten post jest tylko szybkim updatem dotyczącym APOM-a. W listopadzie stałam się posiadaczką 80% oryginalnych nici do APOMa.
Jak widać brakuje nici Accentuate grupa B (zielony) i Splendor grupa C (niebieski).
Pierwszego brakuje dlatego że nie było go w sklepie (z tego co pamiętam) a Splendora brakuje bo sklep się pomylił i zamiast nr 859 przysłał 895 który jest kolorem ... łososiowym.


Nitki #16 Kreinik braid grupa C (niebieski) w ogóle nie zamawiałam bo potrzebny był jej tylko 1 yard. Czyli można z powodzeniem użyć #12 Kreinika.

Mam nadzieję że przydadzą się Wam zdjęcia w celach poglądowych.

Ania

3 komentarze:

  1. Jak przeczytałam tytuł posta, to pomyślałam, że się pomyliłaś, ale zaraz potem doczytałam co trzeba. Powiem krótko, kolorystyka wybrana przez Ciebie bardziej mi się podoba :))

    OdpowiedzUsuń
  2. ja chciałabym dodać -będąc również posiadaczką powyższego zestawu - iż bardzo się cieszę że nie musiałam tych nici używać do APOMa (przyszły kilka miesięcy za późno. Nie dość że te w warkoczach są beznadziejnej jakości w moim odczuciu to jeszcze kolory - brrr nienajlepiej dobrane niestety :)Także stało się jak stać się miało moja papużka już na ukończeniu i jest good :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne nici. Można spytać w którym sklepie kupowałaś? Czy w Sewandso?

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...