czwartek, stycznia 27, 2011

APOM - marzec, kwiecień, maj - Karolina

APOM robi się szybciutko. Co prawda, ile się naklęłam i naprułam, to moje, ale nadal idzie piorunem.

Zacznijmy od tego, że oczywiście zapomniałam o środkowym kwadracie w lutym. Potem obejrzałam inne prace na blogu i się okazało, że nie tylko ja się dałam na to nabrać - kilka prac w prezentacjach lutowych nie miało zrobionego środka, który automagicznie w marcu już był. Oczywiście zorientowałam się, kiedy połowa prac marcowych była wykonana (potrójne krzyżyki), ale jakoś wszystko dało się poupychać.

Marzec:

Kwiecień zaczęłam, sprułam (nie taka grubość nitek), po kilku zrobionych motywach umiałam już wzorek na pamięć i w dwóch turach cały miesiąc skończony.Maj poszedł w ogóle migiem, bo ledwo skończyłam kwiecień, zrobiłam ten miesiąc też. W połowie zorientowałam się, że popełniłam maleńki błąd - łezki są w drugą stronę, ale wg. mnie nie robi to żadnej różnicy, a chciałam mieć choć jeden miesiąc bez prucia. Zaczyna to już jakoś wyglądać.
Co do dalszych prac - już wiem, że zmienię nieco kolorystykę i w czerwcu z szarości przejdę na kolory kremowe, bo jakoś te szare nitki się po prostu gubią, a może krem trochę ociepli ogólny obrazek. Pewnie niedługo kolejna prezentacja :)

6 komentarzy:

 1. Widzę Karolino, że APOM nie szczędzi CI niespodzianek :-) Pomimo tych zawirowań, wychodzi bardzo ciekawie. Tak trzymaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ale tempo!
  Ja dalej czekam na czesc nici... (A do FOI czekam na rame dla odmiany, bo nici juz mam). Ale juz wczoraj mocowalam kanwe do ramy na APOM, wiec mam nadzieje w weekend zaczac!

  OdpowiedzUsuń
 3. super!! nadal jestem zachwycona tym jak jeden wzór może pięknie wyglądać w innych aranżacjach kolorystycznych.
  Ja też uważam że nie ma znaczenia w którą stronę majowe łezki wyszły :)
  Trzymam kciuki w dalszym ciągu - lecisz jak burza!!

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zestawienie kolorów! ta soczysta zieleń jest po prostu cudna! ja właśnie wczoraj odebrałam dostawę niteczek, więc szybko postaram się ciebie dogonić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie łezkom nic nie szkodzi - są śliczne z każdej strony :D

  Idziesz jak burza i zamiatasz niespotykanie! Gratuluję tempa!

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...